Teknolojiye Rehber Hergün Ziyaret Etmeye Değer

Popüler Yayınlar

10 Şubat 2024 Cumartesi

İlahiler2133 Uygulaması Gizlilik Politikası

İlahiler2133 Uygulaması Gizlilik Politikası

  Burada belirtilen gizlilik politikası ve kullanım koşulları; Aksoy Yazılım'ın  Google Play Store 'da yayınlanan İlahiler2133 mobil uygulaması için geçerlidir. Bu uygulamayı mobil cihazınıza yükleyerek, bu metinde yer alan gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Bu koşulları kabul etmiyorsanız bu uygulamaları mobil cihazınıza yüklemeyiniz.

 İlahiler2133  Uygulamamızda, Girilen Veriler depolanmaz ve  3. şahıs yada kurumlar ile de paylaşılmaz.
 İlahiler2133 Uygulamamız, size ait herhangi bir kişisel bilgiyi toplamaz ve sizden bu yönde bir talepte bulunmaz.
Aksoy Yazılım bu uygulamayı daha kaliteli ve yararlı uygulama haline getirmek için her zaman gereken özeni ve duyarlılığı gösterecektir. Buna rağmen, uygulamamızda yer alan içeriklerin beklentilerinizi karşılayacağı, size yararlı olacağı veya kesin doğru bilgiler içereceğine dair hiçbir taahhütte bulunmamaktayız. Uygulamayı olduğu gibi sunmaktayız. Bu sebeple, uygulamamızdan kaynaklı yaşanacak herhangi bir olumsuz durum için  Aksoy Yazılım'ı sorumlu tutamayacağınızı kabul etmektesiniz.
Aksoy Yazılım, bu uygulamanın güvenliği konusunda alınabilecek tüm önlemleri almak için gereken ölçüde çaba sarf eder ve Google Play Geliştirici Programı Politikaları sözleşmesi kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirir.
Uygulamamız sadece Google Play Store'da yer almaktadır. Bu uygulamanın bizim bilgimiz dışında başka bir android yada IOS mağazasında yer alması durumunda, buradan yapılacak yüklemelerden Aksoy Yazılım sorumlu tutulamaz.
Bu uygulamada, üçüncü taraflara ait reklamlar ve linkler yer alabilir. Bu üçüncü taraflara ait reklamların ve linklerin niteliğinden, içeriğinden, güvenliğinden veya bunlardan kaynaklı oluşabilecek zararlardan yayıncı  Aksoy Yazılım'ı sorumlu tutamayacağınızı kabul etmektesiniz. Google tarafından yayınlanan reklamlara ilişkin ayarlarınızı nasıl düzenleyeceğinizi, reklam ayarları sayfasından öğrenebilirsiniz.
Bu uygulamada yer alan sesli, yazılı ve görsel öğelerden ve yazılımlardan oluşan bütün içeriğe ilişkin her türlü telif hakkı Aksoy Yazılım'a aittir. Uygulamamız veya bu uygulamamızın telif haklarıyla korunan içeriğini; kopyalama, çoğaltma, yeniden yayımlama, parçalarına ayırma, tekrar kamuya sunma vb. eylemlerde bulunmayacağınızı kabul etmektesiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder