Teknolojiye Rehber Hergün Ziyaret Etmeye Değer

Popüler Yayınlar

1 Eylül 2023 Cuma

İslami Duvar Kağıtları Uygulaması Gizlilik Politikası

 Burada belirtilen gizlilik politikası ve kullanım koşulları; Sami Aksoy'un  Google Play Store 'da yayınlanan İslami Duvar Kağıtları mobil uygulaması için geçerlidir. Bu uygulamayı mobil cihazınıza yükleyerek, bu metinde yer alan gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Bu koşulları kabul etmiyorsanız bu uygulamaları mobil cihazınıza yüklemeyiniz.

İslami Duvar Kağıtları Uygulamamızda, Girilen Veriler depolanmaz ve  3. şahıs yada kurumlar ile de paylaşılmaz.
İslami Duvar Kağıtları Uygulamamız, size ait herhangi bir kişisel bilgiyi toplamaz ve sizden bu yönde bir talepte bulunmaz.
Sami Aksoy, bu uygulamayı daha kaliteli ve yararlı uygulama haline getirmek için her zaman gereken özeni ve duyarlılığı gösterecektir. Buna rağmen, uygulamamızda yer alan içeriklerin beklentilerinizi karşılayacağı, size yararlı olacağı veya kesin doğru bilgiler içereceğine dair hiçbir taahhütte bulunmamaktayız. Uygulamayı olduğu gibi sunmaktayız. Bu sebeple, uygulamamızdan kaynaklı yaşanacak herhangi bir olumsuz durum için Sami Aksoy'u sorumlu tutamayacağınızı kabul etmektesiniz.
Sami Aksoy, bu uygulamanın güvenliği konusunda alınabilecek tüm önlemleri almak için gereken ölçüde çaba sarf eder ve Google Play Geliştirici Programı Politikaları sözleşmesi kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirir.
Uygulamamız sadece Google Play Store'da yer almaktadır. Bu uygulamanın bizim bilgimiz dışında başka bir android yada IOS mağazasında yer alması durumunda, buradan yapılacak yüklemelerden Sami Aksoy sorumlu tutulamaz.
Bu uygulamada, üçüncü taraflara ait reklamlar ve linkler yer alabilir. Bu üçüncü taraflara ait reklamların ve linklerin niteliğinden, içeriğinden, güvenliğinden veya bunlardan kaynaklı oluşabilecek zararlardan yayıncı Sami Aksoy'u sorumlu tutamayacağınızı kabul etmektesiniz. Google tarafından yayınlanan reklamlara ilişkin ayarlarınızı nasıl düzenleyeceğinizi, reklam ayarları sayfasından öğrenebilirsiniz.
Bu uygulamada yer alan sesli, yazılı ve görsel öğelerden ve yazılımlardan oluşan bütün içeriğe ilişkin her türlü telif hakkı Sami Aksoy'a aittir. Uygulamamız veya bu uygulamamızın telif haklarıyla korunan içeriğini; kopyalama, çoğaltma, yeniden yayımlama, parçalarına ayırma, tekrar kamuya sunma vb. eylemlerde bulunmayacağınızı kabul etmektesiniz.
.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder