Teknolojiye Rehber Hergün Ziyaret Etmeye Değer

Popüler Yayınlar

22 Kasım 2020 Pazar

İnternetten Para Kazanma Yolları

 1. Anketler

Anket Doldurarak internetten para kazanabilirsiniz.Ancak bu sitelerin güvenilir siteler olması gerekir.Dürüstçe anketleri doldurursanız kazancı en yüksek ve en  garantili yoldur. 

Güvenilir anket şirketlerini veya sitelerini buldukça buraya ekleyeceğim.

İşte güvenilir anket siteleri:

A.Mobrog :  

 Mobrog yazıyı tıkladığınızda anketler için kayd olmaya başlayabilirsiniz. 5 USD lik kazanca ulaştığınızda Skrill hesabınız varsa oraya parayı gönderiyor. 10 USD ye ulaştığında da  parayı hesabınıza çekmeyi isteyebilirsiniz. Benim tavsiyem budur. Zira para çekildiğinde Skrill onu hemen TL ye çeviriyor. Bu da küçük bir miktarda olsa kesintiye sebep oluyor. Bunun için daha büyük miktarı çekerseniz daha kazançlı çıkarsınız.

B.Ben derim ki

Türkiye kökenli bir anket şirketi olan Ben derim ki sitesini tercih eden 250 bin kişi bulunuyor. Ücret ödemesi için çeşitli opsiyonlar sunuyor. Kazandığınız paranın miktarı 40 TL ye ulaşana kadar size ödeme yapmıyor. 40 TL ve üzerine ulaştığında ise paranızı belirttiği süre içerisinde hesabınıza yatırıyor. 

Aşağıda yer alan yazıya tıklayarak ordaki formu doldurup üye olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ben derim ki  


C.Havucum

Bir Türkiye şirketi olan Havucum Sistemine üye olduktan sonra katılabileceğiniz anketleri “Profilim” sayfanızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca kayıtlı olduğunuz e-mail, uygulama ve sosyal medya hesaplarından gönderecekleri bildirimlerle de hızlıca haberdar olmanızı sağlıyorlar.

Cevapladığınız anketlerde sizi eli boş çevirmiyorlar. Anket için uygun olmasanız bile hesabınıza 10 havuç ekleniyor. Anketleri tamamladığınız zamanlarda ise değişen miktarlarda havuçlar hesabınıza ekleniyor.20 TL değerinde havucunuz olduğunda hemen hesabınıza parayı havale ediyorlar. Para ödeme konusunda en hızlı anket şirketi/sitenin bu olduğunu söyleyebilirim.

Aşağıda yer alan yazıya tıklayarak ordan üye olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

HavucumDevamı gelecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder